Select Page

Õpilasfirma Pennu

Meist

Kes me oleme?

Me oleme Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilased, kellele väga meeldib jalgpall. Samuti meeldib meile mängida lauamänge, seega tuli meil geniaalne idee panna need kaks kokku, nii sündiski Pennu.

Õpilasfirmas Pennu töötame jalgpalli kiirusega, et tagada meie ettevõtte edu – oleme valmis mänguks ka lisaajal ja ärge unustage, et võit on meie meeskonna teine nimi!

Inimestena oleme hakkajad kutid. Viskame palju vempu ja naudime elu. Vaba aega sisustame aktiivsete tegevustega näiteks jalka, discgolfi ja jalgrattasõiduga. Oleme sportlikud ja ilusad, peale selle ka targad, nutikad ning loovad. Loodame väga, et meie poolt loodud mäng meeldib Teile!

Lõpetage pingisoojendamine, astuge väljakule ja avastage, kuidas meie mäng paneb Teie jalalihaseid treenima ja strateegilisemõtlemise “väravasse” lööma.

Tootmis- ja tegevjuht

Kermo Laaneots

Ta hoolitseb, et firmas kõik oleks õigeaegselt tehtud. Kermo on eeskujuks sõpradele oma töökuse, julguse ja huumoriga. PS! Kunagine Nõmme Kalju kasvandik.

Turundusjuht

Kris Kleintan

Tema suhtleb meie potentsiaalsete klientidega ja hoolitseb sotsiaalmeedia eest. Kris on eeskujuks kõikidele inimestele, eriti lühikestele. Ta on julge, avatud ja sõbralik. Vabal ajal mängib ta Nõmme Kaljus. PS! Ta on meie firma kõige lühem liige

Finantsjuht

Kennert Kaskla

Tegeleb firma rahalise poolega ja üleüldiselt kiirete probleemide lahendamisega. Kennert on eeskujuks sõpradele oma abivalmiduse ja hoolivusega, ta on nende jaoks nõus tegema kõike. Vabal ajal meeldib ka Kennertile palli lüüa võrku.